1398/07/14
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری:

حفظ ارزش ها و رعایت قانون، خط قرمز نیروی انتظامی/ در برخورد با افراد متخلف و هنجارشکن هیچ ابایی نداریم

سردار غلامعباس غلامزاده گفت: حفظ ارزش‌ها و رعایت قانون برای نیروی انتظامی خط قرمز است ودر برخورد با افراد متخلف و هنجارشکن هیچ ابایی نداریم، هرکسی و در هر سطحی که باشد، نیروی انتظامی شبانه روزی در این موضوع تلاش می‌کند.

حفظ ارزش ها و رعایت قانون، خط قرمز نیروی انتظامی/ در برخورد با افراد متخلف و هنجارشکن هیچ ابایی نداریم

 به گزارش جهانبین‌نیوز صبح امروز سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری در صبحگاه‌ مشترک این ارگان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: مجموعه نیروی انتظامی اشراف کامل اطلاعاتب و آمادگی عملیاتی هم ذهنی و هم عینی در حوزه‌های مختلف را دارد که درصورت بروز مسئله‌ای به خوبی وظیفه خود را انجام دهد.

وی در عملکرد نیروی انتظامی در سال جاری را برشمرد و افزود: از ابتدای سال جاری در راستای برقراری امنیت مطلوب در مبارزه با سارقین کشفیات به نسبت زمان مشابه سال گذشته بیش از ۴۵ درصد بوده است.

غلامزاده ادامه داد: در خصوص دستگیری سارقین به نسبت مدت زمان مشابه در سال گذشته ۲۶ درصد و در رابطه با انهدام باندهای سرقت ۱۵ درصد افزایش عملکرد داشتیم و همواره در تلاش هستیم این موارد بیش از پیش کاهش یابد.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری در خصوص مبارزه با مواد مخدر در حوزه برخورد با باندهای تهیه و توزیع مواد، خرده‌فروشان و پاکسازی مناطق آلوده بیش از یک تن و ۸۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشتیم.

وی در بحث مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی گفت: در سال جاری ۱۴۲ میلیارد ریال کالای چاق کشفیات داشتیم.

غلامزاده در خصوص فضای مجازی و پلیس فتا با اعلام اینکه جرایم فضای مجازی ۸۰ درصد افزایش یافته است، عنوان کرد: پلیس فتا توانسته برخلاف افزایش جرایم در فضای مجازی حدود ۷۰ درصد گزارشات را بررسی کند.

فرمانده نیروی انتظامی در چهارمحال و بختیاری در خصوص طرح ارتقا امنیت اخلاقی به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های نیروی انتظامی بیان کرد: نیروی انتظامی با حمایت دستگاه قضایی در مبارزه با انواع هنجارشکنان، قانون گریزان و اقدامات سوء اخلاقی برگرفته از دشمن اقدامات قانونی خود را انجام داده و می‌دهد.

وی ادامه داد: حفظ ارزش‌ها و رعایت قانون برای نیروی انتظامی خط قرمز است ودر برخورد با افراد متخلف و هنجارشکن هیچ ابایی نداریم، هرکسی و در هر سطحی که باشد، نیروی انتظامی شبانه روزی در این موضوع تلاش می‌کند.

غلامزاده در پایان در خصوص مسائل ترافیکی تشریح کرد: در سال جاری به نسبت زمان مشابه در سال گذشته حدود ۲۰ درصد کاهش تصادفات فوتی داشتیم که بایستی باتوجه به وضعیت استان با تلاش بیشتری در این موضوع شود.


خروج