امام جمعه شهرکرد: نیروهای مسلح عامل رعب و وحشت برای دشمنان هستند

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: مجموعه نیروهای مسلح بالنده و عامل رعب و وحشت برای دشمنان و امید بخش برای محرومان و مظلومان هستند.

امام جمعه شهرکرد: نیروهای مسلح عامل رعب و وحشت برای دشمنان هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: مجموعه نیروهای مسلح بالنده و عامل رعب و وحشت برای دشمنان و امید بخش برای محرومان و مظلومان هستند. بنابر فرمایش امام صادق(ع) در مومن 6 خصلت وجود دارد که در بین نیروهای مومن مسلح نیز این خصایص وجود دارد.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مومن جز برای مجرم و مفسد سختگیر نیست، همچنین مومن بی‌خیر نیست. نیروهای مسلح در عرصه‌های مختلف به مردم خیررسانی می‌کنند.

نکونام با بیان اینکه حسد در مومن راه ندارد تصریح کرد: نیروی انتظامی در کشور 13 هزار شهید و 22 هزار جانباز تقدیم کرده که شما به حال آن‌ها غبطه می‌خورید اما حسد وجود ندارد. مومن لجوج نیست و منطق‌پذیر است، دروغ در زندگی مومن راه ندارد و ستمگر نیست این‌ها ویژگی‌های مومن است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح در نظام جمهوری اسلامی مومن و تلاشگر هستند و خداوند هر روز امید محرومان به آن‌ها را بیشتر و یاس و هراس دشمن از آن‌ها را نیز بیشتر می‌کند.

 


خروج