نماینده ولی فقیه در استان:

دشمن دنبال فروپاشی انسجام ملت ایران; پرچم علمی کشور در جهان برافراشته شد

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه دشمن به دنبال فروپاشی انسجام ملت ایران است، گفت: امروز پرچم علمی کشور در جهان برافراشته شده به همین دلیل دشمن با تمام توان به میدان آمده است.

دشمن دنبال فروپاشی انسجام ملت ایران; پرچم علمی کشور در جهان برافراشته شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام ظهر امروز در جلسه استکبارستیزی ویژه 13آّبان با بیان اینکه دشمن به دنبال فروپاشی انسجام ملت ایران است، اظهارداشت: مردم مومن و ولایتمدار نظام اسلامی همواره در برابر دشمن سینه سپر کرده و در مقابل فشارها و تحریم‌های دشمن ایستادگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه مومن باید خود را برای همیشه برای جهاد آماده کند، افزود: جهاد عرصه‌های مختلفی دارد که مومن باید متناسب با نیاز و شرایط روز همیشه آماده خدمت و کار جهادی باشد.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به قدرت علمی نظام اسلامی در جهان بیان کرد: امروز با کمک رهبری فرزانه پرچم علمی کشور در جهان برافراشته شده و دنیا را متوجه خود کرده است

نکونام ادامه داد: ایران اسلامی با تمام ظرفیت خود تلاش می‌کند و در دنیا در تمام عرصه‌ها حرف دارد و این یکی از ویژگی‌های بارز انقلاب اسلامی است و همه طرفداران اسلام قرآن و عترت به عرصه آمده‌اند و سبب شد دشمنان هم با تمام ظرفیت و توان به میدان بیایند.

وی با بیان اینکه جهاد امروز ما متفاوت با مقاطع دیگر است، گفت: برای کار جهادی باید الگوگیری مستمر، به‌روز و پویا از قرآن داشته باشیم چرا که عده‌ای حاضر نیستند برای جهاد کمترین هزینه‌ای بدهند و مدام بهانه‌تراشی می‌کنند.

4 همایش استکبارستیزی در دانشگاه‌های چهارمحال وبختیاری برگزار می‌شود

علی گرجی نیز در ادامه جلسه گفت: 4 همایش با عنوان استکبارستیزی در دانشگاه‌‌های استان برگزار که سخنرانان ویژه نیز دعوت شده است.

وی با بیان اینکه دانش اموزان 1800 آموزشگاه در راهپیمایی شرکت می‌کنند، افزود: در روز 13 آبان راهپیمایی در سراسر استان برگزار و زنگ استکبار ستیزی در مدارس استان نواخته می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در 243 نقطه استان راهپیمایی برگزار می‌شود، بیان کرد: در شهرکرد مسیر راهپیمایی از میدان انقلاب به سمت میدان امامزادگان دوخاتون(س) شهرکرد می‌باشد و سخنران این مراسم سردار رمضان شریف است.


خروج