رئیس ستاد انتخابات استان:

چهارمحال‌وبختیاری برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور آماده است

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده، چهارمحال و بختیاری برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور توسط نامزدها و مشارکت حداکثری مردم، آمادگی کامل دارد.

چهارمحال‌وبختیاری برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور آماده است

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، جعفر مردانی ۱۰ آذرماه با حضور در ستاد انتخابات شهرستان شهرکرد در جمع خبرنگاران استان، اظهار کرد: امروز ۱۰ آذرماه ساعت ۸ صبح با دستور وزیر کشور ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس در ۲۰۸ حوزه انتخابیه آغاز شد که در چهارمحال‌وبختیاری نیز ۴ مرکز حوزه انتخابیه آماده ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی انتخابات مجلس است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال‌وبختیاری گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده، چهارمحال و بختیاری برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور توسط نامزدها و مشارکت حداکثری مردم، آمادگی کامل دارد.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه اطلاعیه‌هایی از ستاد انتخابات کشور در استان از طریق رسانه‌ها عنوان شده، تقاضا می‌شود افرادی که قصد داوطلبی برای انتخابات را دارند با توجه به مهلت ۷ روزه و در روزهای ابتدایی هر چه سریع‌تر اقدام به ثبت‎‌نام کرده و به روزهای پایانی موکل نکنند.

مردانی گفت: گرچه ثبت‌نام در روز پایانی توسط وزیر کشور به مدت چندین ساعت تمدید خواهد شد اما به دلیل اینکه قانون ثبت‌نام انتخابات ۷ روزه است تا ۱۶ آذرماه زمان ثبت نام خواهد بود.

ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس در استان از امروز ۱۰ آذرماه جاری همزمان با سراسر کشور آغاز شد و به‌مدت ۷ روز ادامه خواهد داشت.


خروج