امام جمعه لردگان:
دانش آموزان امانتي در دست معلمان هستند
امام جمعه لردگان در خصوص بازگشايي مدارس و شروع سال تحصيلي جديد گفت: دانش آموزان امانتي در دست معلمان هستند که بايد با افزايش کارايي آنها جايگاه خود در امانتداري را نشان دهند.
 ١٣٩٨/٠٦/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرمانده سپاه ناحيه لردگان:
مالک اشتر شخصيتي اخلاقي، بصير، شجاع و ولايت مدار بود
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان لردگان در آئين تجليل از رده هاي برتر سپاه ناحيه لردگان گفت: امروز بسيجيان و سپاهيان عزيز بايد همچون مالک اشتر نخعي سرباز مورد اطميناني براي ولايت باشند و حضور مطمئن و با قدرت آنها در عرصه هاي داخلي و خارجي بر قدرت ولايت فقيه مي افزايد و اين نعمت الهي روز به روز ارزش واقعي خود را در جهان به نمايش مي گذارد.
 ١٣٩٨/٠٦/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام تاج زاد امام جمعه لردگان:
اقدام عجولانه امريکا با تحريم نماينده ديپلماسي ايران نشان از شکست امريکا است
امام جمعه شهرستان لردگان گفت: اقدام عجولانه امريکا با تحريم نماينده ديپلماسي ايران نشان از شکست امريکا است که تمام حرف هاي امريکا جهت مذاکره و ... همه پوچ و بازي است،
 ١٣٩٨/٠٥/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه موقت لردگان:
تحقق عدالت و مبارزه با فساد از خواسته‌هاي مهم مردم از قوه قضائيه است
امام جمعه موقت لردگان گفت: برقراري عدالت امري مهم در نظام جمهوري اسلامي در بيانيه گام دوم انقلاب است و همه مسئولين از جمله قوه قضاييه در برقراري قسط و عدل و عدالت وظيفه خطير دارند.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه لردگان:
حضور حماسي مردم در راهپيمايي روز قدس را يک حرکت ديني دانستند نه احساسي و سياسي
امام جمعه لردگان گفت: حمايت مظلوم در باور اعتقادي همه ما مسلمانان است و شرکت در راهپيمايي روز قدس حمايت عملي از مظلومان که در سرزمين خودشان مورد ظلم واقع شدند.
 ١٣٩٨/٠٣/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>