1398/09/09
مسئول ستاد بزرگداشت يوم‌الله نهم دی ‌ماه استان:

همایش بزرگ «میثاق با ولایت» در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

گرجی از برگزاری همایش بزرگ «میثاق با ولایت» در مرکز استان و سایر شهرستان ها خبر داد و گفت: این همایش روز دوشنبه ۹ دی ساعت ۱۰ صبح در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار می شود.

همایش بزرگ «میثاق با ولایت» در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، «علی گرجی» امروز (شنبه ۹ آذر) در اولین جلسه برنامه ریزی هفته بصیرت و میثاق با ولایت با تبریک هفته بسیج و قدردانی از اقدامات حافظان امنیت مردم در سرکوب اغتشاش‌گران گفت: مردم بار دیگر توطئه خطرناکی را برچیدند.

 مسئول ستاد بزرگداشت يوم‌الله نهم دی ‌ماه چهارمحال و بختياری با تأكيد بر اينكه حضور گسترده مردم در صحنه همواره خنثی كننده توطئه های دشمنان است افزود: مردم ولايتمدار استان چهارمحال و بختياری در روز 8 دی‌ ماه 1388، 17 دی ماه 1396 و 28 آذر ماه 1398 ثابت كردند از برخی خواص نيز بهتر نياز را تشخيص می‌دهند و در لحظه مناسب اقدام مناسب را هم به عمل مي‌آورند.

 وی از نهم دی ‌ماه به عنوان روز تجديد ميثاق با ولايت ياد كرد و افزود: حضور خودجوش مردم همواره در اتمام حجت با فتنه‌گران تصاوير زيبايی از عمق باور و اعتقاد مردم و علاقه‌مندی به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران به نمايش می‌گذارد كه دل دوستان انقلاب اسلامی را شاد و چشم دشمنان و بدخواهان را كورتر می‌کند و مهر باطل بر توطئه‌های خام آنها می‌زند.

 وی ادامه داد: مردم آمدند که بگویند پیرو ولایت فقیه و آماده دفاع از امنیت و اقتدار کشور هستند ولی مطالبات بحقی دارند که نیازمند پاسخگویی است و صف خود را از اغتشاش‌گران و آسیب‌زنندگان به اموال عمومی و خصوصی مردم جدا کردند.

 مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: توجه به لایه های پیدایش فتنه‌ها علی ‌الخصوص فتنه ۸۸ و ۹۸، اجرای طرح‌های بصیرت دهی، تأکید و ارائه راه روشن به نسل جوان و تبیین ابعاد فتنه 88 از جمله سیاست های این ستاد در برگزاری مراسم گرامیداشت نهم دی است.

 گرجی از برگزاری همایش بزرگ «میثاق با ولایت» در مرکز استان و سایر شهرستان ها خبر داد و اظهار داشت: این همایش روز دوشنبه ۹ دی ساعت ۱۰ صبح در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار می شود.

 به گفته وی از سوم تا نهم دی ماه در استان چهارمحال و بختیاری یک هفته به عنوان هفته «بصیرت و میثاق با ولایت» نامگذاری شده است و برنامه‌های بصیرتی متنوعی در طول این هفته در مرکز استان و 10 شهرستان دیگر استان برنامه ‌ریزی شده‌ است.


خروج